м. Львів, вул. Богдана Хмельницького, 219б
вул. Д.Вашингтона 7г (в'їзд в ТЦ Метро)

+38 (096) 493-93-93

Експлуатація автошин

Для забезпечення безпеки на дорозі велике значення має стан шин. Дотримуючись цих п'яти золотих правил, можна досягнути максимального пробігу, підвищити безпеку і продовжити термін експлуатації шин.

  1. Регулярно перевіряйте тиск в шинах. Нерівний тиск в шинах впливає на керованість автомобілем і призводить до нерівномірного зносу протектора.
  2. Переставляйте шини з передніх коліс автомобіля на задні через кожні 5 - 10 тисяч кілометрів пробігу, оскільки шини на різних осях зношуються по-різному. Міняючи шини місцями, не забудьте перевірити в них тиск.
  3. Перевірте, чи правильно встановлені шини на колісні диски по напрямку обертання, вказаному на боковинах шин. Якщо шини встановлені так, що обертаються в напрямку, протилежному розрахункам, то їх характеристики не будуть оптимальними в усіх режимах і умовах експлуатації.
  4. Водіть автомобіль спокійно. Різкі гальмування і замети в поворотах скорочують термін експлуатації шин, що особливо актуально для шипованих шин.
  5. При заміні шин зверніть увагу на нерівномірність зносу старих шин. Правильно встановлені і нормально експлуатовані шини повинні зношуватися рівномірно. Якщо помітний нерівномірний знос протектора, необхідно перевірити кути установки керованих коліс, а також змонтувати і збалансувати колеса на станції технічного обслуговування.