Рекомендації при виборі зимових шин

Купівля нових шин — це більше, ніж просто завітати до дилера та обрати шини з полиці. Ось деякі з параметрів, про які вам слід подумати заздалегідь:

Погода
Важливим фактором є клімат місцевості, де ви проживаєт. Наприклад, якщо в зимові місяці температура падає нижче 7 °C – першочергово варто замислитися над придбанням комплекту зимових шин.

Ваш стиль керування
Ви долаєте багато кілометрів, або вам подобається випробувати можливості свого автомобіля час від часу? Перегляньте характеристики ефективності наших шин. Це допоможе обрати шину, яка відповідає вашому стилю керування.

Ваш автомобіль
Шини, які йдуть у комплекті з вашим автомобілем (також відомі як шини на першу комплектацію (OE – original equipment tyres)), були обрані виробником як ті, що підходять до даного автомобілю. Але це ще не означає, що вони якнайкраще підходять саме вам. Перегляньте керівництво з експлуатації на наявність інших рекомендацій або продивіться додаткові відомості самостійно. Це допоможе вам зробити оптимальний вибір.

Ваш бюджет
Ви можете ознайомитися із рекомендованими цінами на шини Goodyear на нашому веб-сайті, однак остаточна ціна може відрізнятися. Також радимо переглянути розділ маркування шин у країнах ЄС. Це допоможе вам знайти шини з особливо довгим терміном єксплуатації. І зрештою, пам`ятайте, що дилер також може проконсультувати вас стосовно цін.